Четвер
22.04.2021
15:10
Вітаю Вас Гість
RSS
 
"Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкасько...
Головна Реєстрація Вхід
ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ »
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 57

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ

150. Центр є самостійним при виконанні фінансово-господарської діяльності.

151. Центр є неприбутковим навчальним закладом та утримується за рахунок коштів обласного бюджету та освітньої субвенції з державного бюджету. Головним розпорядником бюджетних коштів Центру є Управління.

152. Фінансово-господарська діяльність Центру здійснюється на підставі перспективних і поточних планів, які затверджуються директором за погодженням з Управлінням.

153. Фінансові ресурси Центру формуються за рахунок бюджетних коштів та інших фінансових надходжень, не заборонених законодавством України.

154. Джерелами формування коштів Центру є:

  1. кошти обласного бюджету, субвенції з державного бюджету;
  2. кошти, отримані за надання Центром додаткових освітніх послуг;
  3. прибутки   від  оренди його приміщень, споруд, обладнання;
  4. добровільні грошові внески і спонсорські пожертвування підприємств,
  5. установ, організацій, окремих громадян та іноземців.

155. Кошти Центру перераховуються, зберігаються на його рахунку у                        ГУ ДКСУ у Черкаській області і знаходяться у повному його розпорядженні.

156. Центр в своїй діяльності визначає перспективи розвитку, керуючись потребою населення в освітніх послугах, відповідно до планів Управління.

157. Основним плановим документом, який надає повноваження Центру щодо отримання доходів і здійснення видатків, визначає обсяг і спрямування коштів для виконання Центром своїх функцій та досягнення цілей, визначених на рік відповідно до бюджетних призначень, є кошторис Центру.

158. Порядок складання, розгляду, затвердження кошторису визначені чинним законодавством.

159. Бюджетні кошти та інші надходження на утримання Центру, передбачені його Статутом, повинні використовуватися на відшкодування матеріальних та прирівняних до них витрат на виконання робіт (надання послуг), що відповідають профілю закладу, на виплату заробітної плати,  створення необхідної матеріально-технічної бази, соціальний розвиток та матеріальне стимулювання трудового колективу відповідно до законодавства.

160. Доходи (прибутки) Центру або їх частини не підлягають розподілу серед Засновника, працівників Центру (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

161. Доходи (прибутки) використовуються виключно для фінансування видатків на утримання та розвиток Центру, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямків діяльності, визначених цим Статутом.

162. Центр забезпечує своєчасну оплату податків та інших відрахувань згідно з чинним законодавством.

163. Центр здійснює оперативний та бухгалтерський облік своєї  роботи, веде встановлену статистичну звітність, складає та подає Управлінню річну звітність, інші показники про свою діяльність.        
164. Відносини Центру з іншими установами, організаціями та  громадянами в усіх сферах діяльності здійснюються відповідно до угод (контрактів).

165. Для вирішення покладених завдань Центр має право:

1) придбати, орендувати необхідне йому обладнання та інші матеріальні ресурси, користуватися послугами будь-якого підприємства, установи, організації або приватних осіб;

2) фінансувати за рахунок власних коштів заходи, які сприяють поліпшенню соціально-побутових умов колективу;

3) передавати матеріальні, грошові ресурси підприємствам, установам і організаціям,  які виконують для центру роботу або послуги.

166. Штатний розпис Центру затверджується Управлінням відповідно до чинного законодавства України.

167. Порядок ведення бухгалтерського обліку в Центрі визначається чинним законодавством України, бухгалтерський облік здійснюється самостійно.

168. Діловодство Центру організовується відповідно до встановленого чинним законодавством України порядку. Звітність Центру встановлюється відповідно до вимог державної статистики.

169. Звітність Центру подається до Упралінню, управлінню статистики, пенсійному фонду, податковій інспекції згідно з чинним законодавством.

170. Директор та головний бухгалтер Спеціальної школи несуть персональну відповідальність за достовірність бухгалтерської та статистичної звітності.

Пошук

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту