Четвер
22.04.2021
16:20
Вітаю Вас Гість
RSS
 
"Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкасько...
Головна Реєстрація Вхід
МАЙНО ЦЕНТРУ »
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 57

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Майно ЦЕНТРУ

129. Майно Центру складають основні засоби (будівлі, споруди, обладнання, транспортні засоби, інструменти, прилади, інвентар), а також інші необоротні матеріальні та нематеріальні активи, а також цінності вартість яких відображається у самостійному балансі, власником якого є Засновник.

130. Згідно з рішенням Уманської міської ради від 20.02.2001                             № 313-24/8 приміщення  дитячого будинку передано в безоплатну оренду Черкаській обласній раді.

 131. Майно Центру є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області і закріплено за Центром на праві оперативного управління. Здійснюючи право оперативного управління, Центр користується закріпленим за ним майном, вчиняючи щодо нього дії, що не суперечать чинному законодавству, цьому Статуту та відповідному договору.

132. З дозволу Засновника Центр має право здавати в оренду підприємствам, установам, організаціям, а також громадянам  устаткування, транспортні засоби, нежитлові  приміщення та інші  матеріальні цінності, а також списувати їх з балансу згідно з чинним  законодавством України.

133. Відчуження основних засобів, що є спільною власністю територіальних громад області і закріплені за Центром, здійснюється з дозволу Засновника. Одержані кошти в результаті відчуження  спрямовуються на інвестиції Центру.

134. Відповідно до чинного законодавства Центр користується землею, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог норм їх охорони.

135. Земельна ділянка на якій розміщено Центр надається йому в постійне користування.

136. Вилучення основних фондів, оборотних коштів та іншого майна Центру  проводиться лише у випадках, передбачених чинним законодавством України.

137. Для забезпечення  навчально-виховного та реабілітаційного процесів із дотриманням діючих  нормативів база Центру включає кімнати для уроків, спортивний, актовий зали, лінгафонний, логопедичний  і комп’ютерний класи, медичне відділення, кімнати психологічного розвантаження тощо.

138. Крім цього, обовязковими у Центрі є:

  1. кімната лікарів;

2) кабінети ЛФК з  урахуванням можливостей проведення групових,  індивідуальних занять (з розрахунку один кабінет на одного інструктора ЛФК для роботи у дві зміни);

  1. кабінет для  щеплень і процедур;
  2. психологічний кабінет;
  3. логопедичний кабінет;
  4. кабінет фізіотерапії (електротерапії, світлолікування).

139. Діти-сироти і діти, які залишились без піклування батьків, користуються пільгами і перевагами відповідно до норм, встановлених для цієї категорії дітей.

140. Директор Центру в межах асигнувань має право внести корективи  до норм  і терміну носіння одягу і взуття (вихованцями) відповідно до місцевих умов.

141. Джерелами формування майна Центру є:

1) бюджетні асигнування;

2) майно, передане йому Засновником;

3) капітальні вкладення та дотації з бюджетів;

4) безоплатні, добровільні, благодійні внески та дари юридичних та фізичних осіб;

5) надходження від збереження коштів у банківських установах;

6) надходження від надання платних послуг;

7) інші джерела, незаборонені чинним законодавством України;

142. Відносини між Центром і Засновником у частині володіння, користування та розпорядження майном регулюються чинним законодавством України та цим Статутом.

143. Центр  повинен мати необхідну кількість приміщень, будівель та обладнання для організації  освітнього та лікувально-реабілітаційного процесу  згідно із завданнями , що  стоять перед Центром.

144. Центр користується приміщеннями, обладнанням, відведеною територією, розпоряджається ними у межах, передбачених чинним законодавством.

146. Центр забезпечується власником вантажним та пасажирським автотранспортом відповідно до своїх виробничих та реабілітаційних потреб Центру.

 

147. Збитки, завдані Центру в результаті порушення його майнових прав громадянами, юридичними особами або державними органами, відшкодовуються в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

148. Страхування майна Центру здійснюється згідно з чинним законодавством України.

149. Центр несе відповідальність за дотримання вимог і норм щодо охорони, раціонального використання та відновлення природних ресурсів, інших природоохоронних заходів у відповідності з чинним законодавством України.

Пошук

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту