Четвер
22.04.2021
17:07
Вітаю Вас Гість
RSS
 
"Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкасько...
Головна Реєстрація Вхід
Підвищення педагогічної кваліфікації »
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 57

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

2020 - 2021 н. р.

Підтверджують свою кваліфікаційну категорію

№ п/п Посада педагога Прізвище та ініціали Очікувані підсумки атестації
1 Вихователь Чайка Л. П. спеціаліст, 11 тарифний розряд
2 Вихователь Нагаєвська О. В. спеціаліст І категорії
3 Вчитель початкових класів Терновенко Т. Г. спеціаліст І категорії

Підвищують свою кваліфікаційну категорію

№ п/п Посада педагога Прізвище та ініціали Очікувані підсумки атестації
1 Вихователь Ткаченко А. П.  спеціаліст ІІ категорії
2 Вихователь Слободянк А. В. спеціаліст вищої категорії
3 Вихователь Панасевич Т. Є. спеціаліст вищої категорії
4 Вихователь Кравцова О. Г. спеціаліст вищої категорії
5 Вихователь Андрущак Г. П. спеціаліст вищої категорії
6 Вихователь Кур'ята В. Ж. спеціаліст вищої категорії

 

2019 - 2020 н. р.

Підтверджують свою кваліфікаційну категорію

№ п/п Посада педагога Прізвище та ініціали Очікувані підсумки атестації
1 Вчитель-сурдопедагог Кальніна В. І. спеціаліст І категорії
2 Вихователь Паламарчук Н. І. спеціаліст, 11 тарифний розряд
3 Вихователь Грабарчук О. О. спеціаліст , 11 тарифний розряд

Підвищують свою кваліфікаційну категорію

№ п/п Посада педагога Прізвище та ініціали Очікувані підсумки атестації
1 Практичний психолог Дубенко В. О. спеціаліст вищої категорії
2 Вчитель-дефектолог Корчак А. П. спеціаліст вищої категорії
3 Вчител-дефектолог, вихователь Бекназарова Л. К. спеціаліст вищої категорії

2018 - 2019 н. р.

Атестація педагогічних працівників у Центрі проводиться відповідно до ст.54 Закону України «Про освіту», п.6. ст.30 Закону України «Про дошкільну освіту» та Типового положення про атестацію педагогічних працівників, згідно перспективного плану на 5 років у зазначені терміни. Усі документи щодо організації і проведенню атестації ведуться і оформляються згідно з установленими термінами. В Центрі складений перспективний план атестації та курсової перепідготовки на 5 років.

підтверджують свою кваліфікаційну категорію

№ п/п Посада Прізвище  ім’я та ініціали Підсумки атестації
1 вихователь Гуцол І. М.  
2 вихователь Станчак С. Ю  
3 вихователь Доценко І. В.  

підвищують свою кваліфікаційну категорію

№ п/п Посада Прізвище та ім’я по батькові Підсумки атестації
1 практичний психолог Дубенко В. О.  
2 вчитель-дефектолог Маляр Л. О  

2016 - 2017 н. р.

підтверджують свою педагогічну кваліфікацію

№ п/п Посада Прізвище та ім’я по батькові Підсумки атестації
1 вихователь Андрущак Галина Петрівна І категорія
2 музкерівник Волинська Тетяна Михайлівна  
3 сурдопедагог Корчак Алла Петрівна І категорія
4 вчитель підготовчого класу Паламарчук Людмила Михайлівна Вища категорія
5 вихователь Валюх Оксана Анатоліївна І категорія
6 музкерівник Щербина Лідія Сергіївна

В 2014 - 2015 навчальному році підтверджують свою педагогічну кваліфікацію

 

№ п/п Посада Прізвище та ім’я по батькові Підсумки атестації
   1 Вчитель-логопед Сінельніченко Валентина Володимирівна І категорія
      2
   
   Вчитель-сурдопедагог
   
Кальніна Валентина Іванівна І категорія
3    Вчитель-логопед Топко Галина Василівна І категорія
   4
   
   Вчитель-сурдопедагог, вихователь
   
Бекназарова Лейлі Керімназарівна І категорія
    5  Вихователь Паламарчук Наталія Іванівна спеціаліст, 9 тарифний розряд
6
Вихователь Перекос Лариса Василівна спеціаліст, 9 тарифний розряд
7
Вихователь Грабарчук Олена Олександрівна спеціаліст, 9 тарифний розряд
8
Інструктор з фізкультури Лозінська Тетяна Володимирівна спеціаліст ІІ категорії

 

підвищують свою педагогічну кваліфікацію

 

№ п/п Посада Прізвище та ім’я по батькові Підсумки атестації
1 Вихователь Дубенко Любов Леонідівна І категорія

В 2013 - 2014 навчальному році підтверджують свою педагогічну кваліфікацію:
 

№ п/п Посада Прізвище, імя та по батькові Підсумки атестації
1 Вихователь Станчак Світлана Юзефівна І категорія
2 Вихователь Гуцол Інна Миколаївна спеціаліст, 9 тарифний розряд
3 Вихователь Дроздова Євгенія Миколаївна І категорія

підвищують свою педагогічну кваліфікацію

 
№ п/п Посада Прізвище, імя та по батькові Підсумки атестації
1 Вихователь Маляр Людмила Олексіївна І категорія
2 Практичний психолог     Дубенко Валентина Олексіївна І категорія



В 2012-2013 навчальному році підтверджують свою педагогічну кваліфікацію:

 

№ п/п Посада Прізвище, імя та по батькові Підсумки атестації
1 Вихователь Кур’ята Вікторія Жоржівна І категорія
2 Вихователь Павлючик Любов Володимирівна спеціаліст
3 Вихователь Супрун Наталія Сергіївна спеціаліст
4 Вихователь Соломко Людмила Юр’ївна І категорія
5 Вихователь Трушкіна Галина Трохимівна спеціаліст
6 Логопед Яскажук Надія Данилівна І категорія
7 Логопед Поліщук Аліса Володимирівна І категорія


                                                      підвищують свою педагогічну кваліфікацію:

 

№ п/п Посада Прізвище, імя та по батькові Підсумки атестації
1 Вихователь Панасєвич Тетяна Євгеніївна на І категорію
2 Вихователь Паламарчук Людмила Михайлівна на І категорію
3 Вихователь Кравцова Оксана григорівна на І категорію
4 Вихователь Дубенко Любов Леонідівна на І категорію

 

 

 

Пошук

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту