Четвер
22.04.2021
15:22
Вітаю Вас Гість
RSS
 
"Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкасько...
Головна Реєстрація Вхід
ПОРЯДОК КОМПЛЕКТУВАННЯ ЦЕНТРУ »
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 57

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

ПОРЯДОК КОМПЛЕКТУВАННЯ ЦЕНТРУ

33. Питання про кількісний склад загального контингенту учнів (вихованців) Центру вирішується адміністрацією Центру щороку на основі можливостей матеріальної бази Центру з обов’язковим дотриманням санітарно-гігієнічних вимог.

34. Класи та групи Центру комплектуються учнями та вихованцями з однорідними вадами розвитку, що зумовлюють типологічні особливості навчально-пізнавальної діяльності.

35. Зарахування до Центру здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви про зарахування одного з батьків дитини або її законних представників (далі - батьки).

36. Прийом дітей до Центру та формування нових класів у спеціальній школі (початковій школі), переведення в інший клас або вікову групу проводяться до початку навчального року.

У разі необхідності учні (вихованці) можуть зараховуватися або переводитися до іншого класу та групи протягом навчального року на підставі висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

37. При зарахуванні дітей до спеціальної школи (початкової школи) Центру допускається перевищення віку дітей, установленого для загальноосвітніх навчальних закладів.

38. Зарахування учнів (вихованців) до Центру проводиться наказом директора на підставі таких документів:

1) заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

2) копії свідоцтва про народження дитини;

3) довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обовязкового медичного профілактичного огляду";

4) карти профілактичних щеплень, заповненої за формою первинної облікової документації № 063\о "Карта профілактичних щеплень";

5) довідки від лікаря-педіатра або сімейного лікаря закладу охорони здоровя, у якому спостерігається дитина, для дітей дошкільного віку;

6) висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини;

7) висновку лікарсько-консультативної комісії про встановлення дитині інвалідності (за наявності);

8) індивідуальної програми реабілітації  особи  (дитини)  з інвалідністю (за наявності);

9) оригіналу або копії відповідного документа про  освіту (крім учнів , першого і другого класів) за відповідний клас, документ, що підтверджує здобуття освіти;

10) висновку сурдолога або отоларинголога (для дітей з порушеннями мовлення);

11) висновку психіатра ( для осіб з порушеннями інтелектуального розвитку).

39. Для зарахування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, окрім зазначених, подаються документи, передбачені пунктом 37 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866.

40. Документи, необхідні для зарахування дитини до Центру, подаються особисто батьками або особами, які їх замінюють.

41. Протягом року проводяться засідання психолого –педагогічного консиліуму (у разі потреби, але не рідше, ніж двічі на рік) з психолого-педагогічного вивчення дітей з метою визначення труднощів їхньої навчально-пізнавальної діяльності, надання обґрунтованих психолого-педагогічних рекомендацій щодо змісту, форм, методів навчання та особливостей корекційно-розвиткової роботи відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку, для дитини з інвалідністю - з урахуванням індивідуальної програми реабілітації.

42. За висновком інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини у разі поліпшення стану здоров’я, досягнення успіхів у навчанні учні (вихованці) Центру переводяться до іншого типу навчального закладу. Питання про подальше влаштування дитини вирішують батьки або особи, які їх замінюють, спільно з відповідним органом управління освітою.

43. За учнем (вихованцем) зберігається місце в Центрі у разі його хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

44. Загальна тривалість канікул у спеціальній школі (початковій школі) протягом навчального року не повинна становити менш як 30 календарних днів.

45. Забезпечення підручниками та навчальними посібниками учнів (вихованців) Центру здійснюється в установленому порядку.

46. Загальними протипоказаннями для зарахування дитини до Центру є:

1) епілепсія з частими епілептичними нападами;

2) стійкий денний і нічний енурез і енкопрез унаслідок органічного ураження центральної нервової системи;

3) судомні напади, шизофренія з наявністю продуктивної симптоматики, тяжкі порушення поведінки, небезпечні для дитини та її оточення;

4) тяжка глибока розумова відсталість, органічна деменція різного походження з вираженою дезадаптацією;

5) психічні захворювання, тяжкі нервово-психічні порушення;

6) психопатія і психопатоподібні стани різного характеру;

7) інфекційні захворювання до закінчення строку ізоляції;

8) бацилоносійство (стосовно дифтерії та кишкових інфекцій);

9) всі контагіозні та паразитарні хвороби очей і шкіри;

10) туберкульоз.

Пошук

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту