Четвер
22.04.2021
16:29
Вітаю Вас Гість
RSS
 
"Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкасько...
Головна Реєстрація Вхід
ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ »
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 57

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

ПРИПИНЕННЯ  ДІЯЛЬНОСТІ  ЦЕНТРУ

181. Діяльність  Центру припиняється в результаті переведення всього майна, прав та обов’язків іншим юридичним особам-правонаступникам (злиття, приєднання, поділу, перетворення)  або ліквідації.

182. Злиття, приєднання, поділ та перетворення здійснюється за рішенням Черкаської  обласної ради, або у випадках, передбачених законом, -  за рішенням суду або відповідних органів державної влади.

183. Черкаська  обласна рада або суд призначають, за погодженням з органом, який здійснює державну реєстрацію, комісію з припинення діяльності  Центру (ліквідаційну комісію, ліквідатора тощо) та встановлюють порядок і строки припинення  діяльності Центру відповідно до чинного законодавства України.

184. У разі злиття Центру з іншим субєктом освітнього процесу усі майнові права та обовязки кожного з них переходять до субєкта  освітнього  процесу, що утворюється в наслідок злиття. У разі приєднання Центру до іншого субєкта  освітнього процесу, до останнього переходять  усі його майнові права та обовязки Центру. У разі поділу  Центру, усі його майнові права і обов’язки  переходять за розподільним актом (балансом)  у відповідних  частках до кожного з нових об’єктів освітнього процесу, що утворені внаслідок цього поділу.

У разі виділення одного або кількох нових субєктів освітнього процесу, до кожного з них переходять за розподільним актом (балансом) у відповідних частках майнові права та обовязки Центру. У разі перетворення  Центру в інший субєкт освітнього процесу, усі його майнові права і обовязки  переходять до новоутвореного субєкта освітнього процесу.

185.   Центр може бути ліквідованим:

1) за рішенням   Черкаської обласної ради;

2) за рішенням суду про визнання  недійсною  державної реєстрації юридичної особи  через допущені при її створені порушення, які не можна усунути, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

186. Ліквідація Центру проводиться ліквідаційною  комісією, призначеною Засновником, а у  випадку  ліквідації  Центру за рішенням  господарського суду-ліквідаційною комісією, призначеною судом.

187. З часу призначення ліквідаційної комісії до неї переходять повноваження щодо управління майном  Центру.

188. Ліквідаційна комісія  оцінює наявне майно Центру, виявляє його дебіторів, кредиторів і розраховується з ними, складає  ліквідаційний  баланс та подає його власнику.

189. При ліквідації  Центру вихованцям та учням, які виховувались та навчались у ньому, забезпечується можливість продовження навчання в іншому навчальному закладі відповідно до чинного законодавства.

190. При реорганізації чи ліквідації Центру працівникам, які звільняються або  переводяться, гарантується дотримання їх прав та інтересів відповідно до законодавства про працю України.

191. У разі припинення діяльності Центру кошти, які залишаються після розрахунків з бюджетом, повинні бути передані одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного типу або зараховані до доходу обласного бюджету.

192. Центр вважається реорганізованим або ліквідованим, а заклад таким, що припинив свою діяльність, з моменту внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань запису про його припинення.

 

Пошук

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту